Členové klubu

Martin Čabrada (lektor)

Martin se tanci věnuje od útlého dětství. V roce 1993 v 7 letech začínal v taneční skupině Bonbon, po roce však přesedlal na společenský tanec nejprve pod vedením Oliny Saskové, poté Fera Hammera. Později začal trénovat v taneční skupině Rytmus Klatovy pana Václava Parláska a po sloučení tohoto klubu s TK Fialka Sušice, reprezentoval tento druhý zmiňovaný taneční klub. Po několik let spolupracoval především v latinsko-amerických tancích s trenérem Eduardem Zubákem pražské taneční školy Heller. Současně se ale také od roku 1995 začal věnovat modernímu tanci s prvky jazz dance a baletu v TS Rytmik Klatovy, dnes známé pod názvem Taneční studio Krok, pod vedením Ivety Lízancové. V roce 2007 založil svoji vlastní taneční skupinu Marty Dance Klatovy věnující se především parketovým tanečním kompozicím, od února 2011 začal vést i juniorskou sekci této skupiny.

V současné době navštěvuje kurzy v pražských tanečních centrech Dance Perfect a Dance House lektorů jako jsou Jana Burkiewiczová, Martina Pirná, Nika Ladzianská, Linda Rančáková, Rosťa Šrom, Peter Dolinajec apod. Dále spolupracuje s výbornou plzeňskou tanečnicí Petrou Parvoničovou, která se podílí i na choreografiích taneční skupiny Marty Dance.

Od května 2012 začíná nacvičovat roli v company muzikálu Kapka medu pro Verunku, který uvede pražské divadlo Hybernia v premiéře 15. září 2012.

Martin vystudoval VŠE Praha, obor mezinárodní studia - diplomacie a v současné době pracuje v oblasti strukturálních fondů EU.

Miluj tanec v sobě, a ne sebe v tanci. (Towen Frank)

Daria Nováčková (lektor)

„Tanec je sice umění beze slov, ale domluví se jím všichni, kdo ho mají rádi.
Je to řeč, které rozumí všichni po celém světě.“

Ale nejde jen o samotný tanec. V roce 2013 jsem se chopila vedení Marty Dance Klatovy, protože jsem nechtěla, aby skupina ze dne na den zmizela z tanečního světa. A tak jsem již šestým rokem jakýmsi CML naší skupiny, a až doposud jsem měla na starosti vlastně skoro vše.. (!?) Letos zkoušíme začít žít třetí život naší skupiny a hledáme další blázny podobného ražení, kteří by pomohli ten náš alegorický MDéčkový vůz řídit a táhnout dál.. :-)

Díky spolupráci s externími lektory hledám a nalézám nové rozměry tance a vcházím do zdánlivě uzavřených dveří. Poslední dobou tak mám zalíbení například v partneřině či kontaktní improvizaci. Zároveň zjišťuji, že tanec povyšuji na přirozený pohyb, a přirozený pohyb dokážu pojmenovat tancem.. ❤️

Zuzana Hanzlíková (lektor)

Jmenuji se Zuzka a jsem studentkou Gymnázia Jaroslava Vrchlického v Klatovech.
Tanci se věnuji už 11 let. Nejdříve jsem tančila v taneční skupině Krok Klatovy, pak jsem se chvíli věnovala společenským tancům a nyní tancuji už jen v MD. Třetím rokem zde tančím modernu a druhým rokem disco dance. :-)

Adéla Šlajchová (lektor)

Kudy chodím, tudy tančím.
Není těžké vidět mě tančit například na autobusové zastávce, v obchodě nebo v bazénu.
V tomto oboru mám spoustu snů a cílů, kterých bych určitě chtěla dosáhnout.
Do choreografií se velmi ráda vciťuji a svým tělem a výrazem vyjadřuji to, co z hudby vyzařuje...aspoň to o mně někteří lidé tvrdí, já sama si něco takového téměř neuvědomuji. :-)
Snažím se zlepšovat moji techniku, rozsahy a energii, která ze mě má sálat a jsem neskutečně nadšená, když u sebe vidím pokrok.
V předešlých letech jsem toho už několikrát chtěla nechat, protože jsem si připadala jako největší poleno v dějinách tance, ale tenhle rok jsem se nějak vytančila a myslím, že jsem objevila další stránku z mých dobrých já :-)

Eliška Červená

„Všude tam, kde stojí tanečník, je posvátné místo.“

Iveta Dlouhá

Ahoj, jmenuju se Iveta. Je mi 24. Největší mou vášní je fotografie a moji čtyřnozí miláčci (někdy obojí dohromady :-)) V tancování jsem poměrně nováček o to víc mi ale nechybí nadšení. Rozhodla jsem se začít žít a plnit si sny a tak jsem tu...

"Nebojte se začít dělat co neumíte. Amatéři postavili Noemovu archu, profesionálové Titanic."

Eliška Hanzlíková

Jasmína Jungvirthová

Barbora Kmeťová

Michaela Sedláčková

Ahoj,
mé jméno je Michaela a chodím prvním rokem na OA do Klatov.
Asi tak 6 let jsem chodila do TS Krok Klatovy. Teď jsem už druhým rokem v Marty Dance. :)

Tereza Sedláčková

Zdravím všechny.
Říkají mi Tereza.
Snažím se studovat medicínu, konkrétně zubařinu.
Říkají o mně že jsem přátelská, akční, spravedlivá a milující ale taky dost náladová a líná vstávat z postele.
Jednou z mých nejoblíbenějších činností je spánek, ale taky ráda čtu a poslouchám tvrdší muziku. Samozřejmě ráda sportuju, mou oblíbenou sportovní aktivitou je ovšem tanec.
Na první taneční tréninky jsem začala chodit ve 4. třídě do TS Krok Klatovy. Teď už ale delší dobu navštěvuji tréninky Marty Dance a tanec se pro mě stal nejlepším prostředkem, jak vyjádřit sebe sama.

Agáta Tesařová

Tereza Tesařová

TANČÍM! Co dodat...?

Poslední tanec sezony 2018

Dance Fiesta 2018

Marty Dance na Facebooku

  • MartyDance Facebook

Uživatelská sekce