Aktuality

Zahájení turistické sezóny 2019
11.05.2019
🚶‍♀️🚶‍♂️ Turisti z Marty Dance Klatovy dnes za mohutného deště a bouřky doputovali až na klatovské náměstí Míru, kde zatančili dvě choreografie u příležitosti Zahájení turistické sezóny. Dětský tým se představil se skladbou SWINGAJAM, juniorsko-dospělácký tým zatančil choreografii UAP. ☀️🌤️⛅🌥️🌦️🌧️⛈️🌩️
Mezinárodní víkend tance 2019
28.04.2019
V sobotu 27. dubna 2019 jsme brzy ráno vyrazily na výlet do Plzně, protože se zde konala zajímavá akce! Zapojily jsme se do letošního flash mobu, který pro náš region připravila a zorganizovala Petra Parvoničová. Flash mob se konal u příležitosti Mezinárodního dne tance, který originálně připadá na 29. duben.

Flash mob choreografie se dostala až k nám do Klatov, a tak jsme daly dohromady jedenáctičlenný tým a úplně NÁHODOU jsme procházely v 9:00 farmářskými trhy na plzeňském náměstí Republiky. 😄 Takže když už jsme tam byly, tak jsme si i zatančily! 😜

Výlet jsme samozřejmě spojily s gastro party, to nám vždycky šlo dobře. 😋🍽
MIA Dance Festival 2019
20.04.2019
V pátek 19. dubna 2019 vyrazil juniorský tým na semifinále MIA Dance Festival Plzeň. ️🎶

ESCAPE - 3/3 ️🥉

Díky všem, kdo ten den v týmu pomohli a podpořili A.. 💙
Festival tanečního mládí 2019 - regionální kolo
15.04.2019
Uplynulý víkend 13. - 14. dubna 2019 se nám opravdu vydařil. Počasí sice moc přívětivé nebylo, ale náplň obou dní jsme si užili.

V sobotu ráno jsme vyrazili na dobrodružnou cestu přes Slavkovský les. První zastávka byla v malébném Lokti nad Ohří. Tam jsme si prohlédli město a později věnovali čas našim gastro zájmům. Krásně nám bylo v kubánské kavárně Café-bar Masonic House. :-)

Později jsme zamířili do Chodova u Karlových Varů, protože nás čekalo několik hodin báječných tanečních workshopů s lektorem a tanečníkem místní skupiny One Crew Chodov - Romanem Jánským. Celé odpoledne jsme si opravdu užili. A Romanovi ještě jednou moc děkujeme! Velké díky patří také Romanově babičce Margitě Pocklanové. :-)

Po noci v Chodově jsme ráno vyrazili do nedalekého Chebu na regionální kolo Festivalu tanečního mládí. Juniorky se zúčastnily soutěže parketových a tanečních kompozic se svou choreografií ESCAPE. 🖤💙 Konkurence byla velká, děvčata obsadila šesté místo z osmi choreografií. Dospělačky měly ve své kategorii také sedm spolutanečních týmů. K jejich velké radosti byly se skladbou DYSTOPIA vyhlášeny jako třetí nejúspěšnější formace! Bronzové medaile jsou na krku! 🖤🧡️🥉 Svým umístěním získaly postup na MČR do Litoměřic.

A my jsme moc rádi za tak příjemný víkend. :-)
O pohár města Klatovy 2019
30.03.2019
☀️ Slunečná sobota nám přinesla dvě příjemná ocenění na soutěži Pohár Klatov. 😊

Děti - 2/2 ️🥈 - SWINGAJAM (ch: Adéla Šlajchová)
Junioři - 1/5 ️🥇️🏆 - ESCAPE (ch: Adéla Kovaříková, Michaela Kortánová, Alice Valešová, Tereza Novotná)

Všem našim tanečnicím a tanečníkům blahopřejeme! 💕
Moc děkujeme rodičům za podporu! 🤝
A taktéž díky organizátorům za uspořádání akce. 🤸
MDŽ v Dlažově
10.03.2019
Přesně po pěti letech jsme se vrátili na místo činu...a to do Dlažova u příležitosti oslav Mezinárodního dne žen. :-) Ženám, mužům i dětem jsme představili jednu z loňských choreografií, taneční duet SAY SOMETHING. A jako druhý vstup jsme zařadili letošní projekt BE HIPPIE. :-)
19. Reprezentační ples města Sušice 2019
27.01.2019
Jak už jsme mnohokrát řekli a napsali, Sušice je naším druhým domovem. Důvodů k tomu je víc. Jedním z nich je naše již pětiletá spolupráce se SIRKUSem a účast na Reprezentačním plese města.

Letošním podtitulem akce byl "květinový ples". A jak je naším zvykem, zvedli jsme hozenou "květovanou" rukavici a připravili pro ples novou tématickou choreografii BE HIPPIE. Autory choreografie, která je inspirována muzikálem Hair, jsou Martin Čabrada, Zuzana Hanzlíková a Adéla Šlajchová. Ve druhém vstupu jsme představili choreografii Markéty Kaškové - UAP.

Obě choreografie můžete vidět v záložce Galerie - Videa - Choreografie. Anebo jako odkaz na YT na našem fejsbuku.

Děkujeme organizátorům za skvělou spolupráci, vstřícnost a příjemné zázemí. :-)
Reprezentační ples firmy Atrium 2019
14.01.2019
Sice jsme organizátory soutěže Poslední tanec sezony, ale kde vlastně sezona končí a kde začíná? Když se jedna přelévá plynule do druhé.. :-) Za jeden z nových začátků můžeme považovat sobotu 12. ledna 2019, kdy jsme měli dvojitou premiéru! Byli jsme pozváni na Reprezentační ples firmy Atrium do Horažďovic.

Hned v úvodu akce po slavností řeči jsme premiérově zatančili choreografii UAP, kterou pro nás připravila plzeňská lektorka a choreografka Markéta Kašková. V průběhu večera vtančilo na parket druhé osazenstvo MD v sedmiminutovém projektu pod název BE HIPPIE. Choreografii na směs písní z muzikálu Hair připravil Martin Čabrada, Zuzana Hanzlíková a Adéla Šlajchová.

Děkujeme organizátorům za pozvání, příjemné zázemí a krásný zážitek. :-)
PF 2019 MD
31.12.2018
Ať nám vše, co bude za oponou příštího roku, přináší radost a úsměv na tváři.. :-)

MartyDančata ♥️
Vánoční ples DCPP 2018
31.12.2018
V neděli 16. prosince 2018 se konal Vánoční ples Dance Center Petry Parvoničové. Marty Dance Klarovy mělo na této akci své zastoupení, protože několik našich děvčat dojíždí do Plzně na pravidelné kurzy DCPP. Vánoční ples byl slavnostním vyvrcholením kurzů prvního pololetí, a naše děvčata na něm zatančila v jazzové a contemporary choreografii. Děkujeme našim MartyDančatům za účast a Petře Parvoničové za čas a energii, které všem svým svěřencům věnuje. :-)
Bartłomiej Mieszczak
05.12.2018
Přelom listopadu a prosince jsme v Marty Dance protančili opravdu intenzivně. Měli jsme tu možnost se již po třetí setkat s naším polským lektorem Bartłomiejem Mieszczakem - studentem Akademie divadelních umění - Katedry tanečního divadla v Bytomu. Patnáct hodin workshopů bylo tentokrát určeno pro juniorský a dospělácký tým. Hlavní náplní byla partneřina a kontaktní improvizace, doplněná technikou izraelského tanečníka Ido Portal.

Děkujeme za návštěvu, byly to báječné čtyři dny.. :-)
Setkání seniorů v Janovicích
25.11.2018
V neděli 25. listopadu 2018 jsme příjemně zakončili bohatou řadu listopadových vystoupení. Tentokrát jsme zavítali do Janovic nad Úhlavou, kde se konalo setkání místních seniorů. Ti si chtěli užít listopadové odpoledne v prvorepublikovém stylu a tak jsme pro naše vystoupení zvolili naši choreografii PRVNÍ REPUBLIKA. Hned po nás následovala módní přehlídka dobových oděvů z ateliéru paní Blaženky Votápkové. :-)
DANCE Life! 2018
11.11.2018
Víkend 10. – 11. listopadu 2018 byl plný tance, a to zejména pro pár našich tanečnic, které se vydaly na dalekou cestu do Brna, kde se konal festival DANCE Life! 2018. Děvčata si z velkého množství nabízených tanečních workshopů připravila bohatý program.

Co jejich nabitý harmonogram obsahoval? Contemporary (Martin Svobodník), Jazz Dance (David Strnad), Vogue (Monika Yamamoto), Contemporary Horton (David Strnad), 90’s Hip Hop & New Jack Swing (Domino Hašek), Jóga (Kristýna Zemanová), Dancehall (Beshiu), Contemporary Jazz (Tomáš Kuťák).
3. Obecní bál v Příchovicích
09.11.2018
Koho by nebavilo přenést se v 21. století do prvorepublikové atmosféry?

Takový nápad měli letos v rámci 3. Obecního bálu v Příchovicích, který se konal v pátek 9. listopadu 2018. Jsme moc rádi, že jsme měli tu možnost být součástí programu plesu a předtančit divákům naši choreografii PRVNÍ REPUBLIKA. :-)
5. Školní ples ZŠ Švihov
03.11.2018
Pátek 2. listopadu 2018 patřil opět tanci. Je nám velkým potěšením, že již čtvrtým rokem můžeme být součástí programu školního plesu základní školy ve Švihově. V letošním roce jsme přispěli dvěma vstupy. Náš juniorský tým se představil v choreografii BODY LOVE. Krátce po nich je vystřídali dospěláci, kteří do švihovského kulturního domu přivezli trochu dobové atmosféry a nostalgie s choreografií PRVNÍ REPUBLIKA.

Děkujeme za příjemný zážitek z plesu. A budeme se zase v budoucnu těšit na viděnou. :-)

Dance Fiesta 2019

Poslední tanec sezony 2018

Marty Dance na Facebooku

  • MartyDance Facebook

Uživatelská sekce