O nás

Taneční skupina MARTY DANCE KLATOVY byla založena v roce 2007 Martinem Čabradou. V roce 2013 převzala vedení skupiny Daria Nováčková. Přičemž v současné době oba dva spolupracují na chodu skupiny. Tanečníci rozděleni do dětského, juniorského a dospělého týmu se žánrově zaměřují především na výrazový tanec s prvky technik klasického, moderního, současného a jazzového tance či improvizace.

Aktuálně v Marty Dance působí čtyři lektoři –Daria Nováčková, Martin Čabrada, Adéla Šlajchová a Zuzana Hanzlíková. V minulosti se juniorský tým věnoval také disco dance pod vedením Victorie Pichrtové. Během roku občasně spolupracujeme s dalšími externími lektory, kteří do činnosti naší skupiny přinášejí nové taneční trendy, styly a zkušenosti.

Jsme organizátory celorepublikové pohárové taneční soutěže formací POSLEDNÍ TANEC SEZONY. Máme za sebou již osm úspěšných ročníků, z nichž poslední dva přilákaly do Klatov vždy rekordní počty šesti set účastníků. Devátý ročník soutěže se bude konat v sobotu 20. října 2018.

Naši celoroční práci pravidelně představujeme v žánrově pestrém pořadu DANCE FIESTA, který jsme do loňského roku připravovali společně s klatovským Centrem španělské kultury a vzdělávání jako taneční dialog moderního tance a flamenka. Na červen 2019 připravujeme již osmý ročník této akce tradičně obohacené o zajímavé hosty.

Poslední tanec sezony 2018

Dance Fiesta 2018

Marty Dance na Facebooku

  • MartyDance Facebook

Uživatelská sekce