O nás

Taneční skupina MARTY DANCE KLATOVY byla založena v roce 2007 Martinem Čabradou. Tanečníci rozděleni do dětského, juniorského a dospělého týmu se žánrově zaměřují především na výrazový tanec s prvky technik klasického, moderního, současného a jazzového tance.

V současné době v Marty Dance působí tři lektoři – Martin Čabrada, Daria Nováčková a Zuzana Hanzlíková. Na tvorbě choreografií se s nimi podílí ještě několik dalších členek dospělého týmu. V letech 2013 – 2016 se juniorský tým věnoval také disco dance pod vedením Victorie Pichrtové. Během roku občasně spolupracujeme s dalšími externími lektory, kteří do činnosti naší skupiny přinášejí nové taneční trendy, styly a zkušenosti.

Jsme organizátory pohárové taneční soutěže formací POSLEDNÍ TANEC SEZONY. Máme za sebou již osm úspěšných ročníků, z nichž poslední dva přilákaly do Klatov rekordní počty šesti set účastníků. 9. ročník soutěže se bude konat v sobotu 20. října 2018.

Naši celoroční práci pravidelně představujeme v žánrově pestrém pořadu DANCE FIESTA, který připravujeme společně s klatovským Centrem španělské kultury a vzdělávání. Taneční dialog dvou odlišných stylů – moderního tance a flamenka, nám stále nabízí inspiraci a proto na 16. červen 2018 připravujeme již 7. ročník.

Dance Fiesta 2018

Poslední tanec sezony (2017)

Marty Dance na Facebooku

  • MartyDance Facebook

Uživatelská sekce